Windykacja Warszawa | Kancelaria Deptor

Ponad 100 firm z Warszawy zaufało naszej windykacji

9/10 poleca usługi kancelarii

Osoby fizyczne. Osoby prawne. Instytucje.

Większość przedsiębiorców z sektora MŚP zgadza się na nieterminowe płatności od kontrahentów. Według statystyk dopiero jedna na pięć faktur jest opłacana w terminie, a spora część z nich nigdy nie zostaje opłacona. Nie zgadzamy się z wliczaniem nierzetelności w ryzyko biznesowe – skuteczna windykacja w firmie pomaga utrzymać finanse w ryzach. To właśnie nasza misja.

Windykacja Warszawa - polubowna i sądowa

Skuteczna kancelaria windykacyjna w Warszawie

Windykacja należności na własną rękę wiąże się z angażowaniem czasu, środków i emocji – i zazwyczaj kończy się fiaskiem. Często dopiero zaangażowanie kancelarii skutecznie dyscyplinuje dłużnika.

Pomyślna windykacja to najczęściej skomplikowany proces. Nasze doświadczenie pokazuje, że więcej niż 70% dłużników decyduje się na polubowną spłatę zadłużenia w wyniku negocjacji prowadzonych przez naszych mediatorów i prawników. Skontaktuj się z nami w ramach darmowej konsultacji – nasi prawnicy wdrożą plan działania, dzięki któremu odzyskasz należne Ci pieniądze i unikniesz przy tym niepotrzebnych kosztów i emocji.

Etap początkowy

Windykacja
Warszawa

Windykacja polubowna - w Warszawie i w całej Europie

Na początku sugerujemy windykację miękką. W większości spraw skutecznie doprowadzamy do porozumienia prowadzącego do pełnej, albo przynajmniej ratalnej spłaty. Proces ten trwa zazwyczaj około 30 dni.

konsultacja windykacyjna

Windykacja polubowna w Warszawie - co, jeśli dłużnik nie zapłaci?

Jeśli dłużnik nie zdecyduje się na spłatę, zarekomendujemy pozwanie dłużnika do sądu, aby uzyskać nakaz płatności i klauzulę wykonalności.

Etap sądowy

Windykacja Warszawa

Windykacja sądowa - sądy w Warszawie i w całej Europie

Zespół adwokatów zajmie się wszystkim w Twoim imieniu. Przygotujemy sprawną strategię procesową, dopilnujemy procedur i złożymy wszystkie dokumenty jako Twoi pełnomocnicy. Uzyskamy sądowy nakaz płatności, który będzie podstawą do dalszej egzekucji komorniczej.

windykacja sądowa

Windykacja sądowa w Warszawie - z jakimi kosztami się liczyć?

Wysokość opłat procesowych jest zależna od wysokości należności, którą chcesz windykować. Dokładnie przedstawimy Ci wszystkie ustawowe koszty i potencjalne ryzyko na pierwszej konsultacji.

Co o naszej windykacji w Warszawie mówią firmy?

Constantia ColorCap

Windykacja masowa - Warszawa i UE

Wysoka skuteczność i jakość świadczonych przez kancelarię usług windykacji należności zapewnia naszej firmie komfortowe finalizowanie transakcji handlowych.

Classen Polska

Windykacja masowa - Warszawa i UE

Skuteczność, szybkość działania i doradztwo w sprawach wyjątkowo trudnych to atuty kancelarii, które pozwalają nam na odzyskanie niemalże każdej należności finansowej.

Ruck-Zuck

Windykacja masowa - Warszawa i UE

Polecamy Państwu usługi w dziedzinie windykacji należności. Na podstawie dotychczasowej współpracy postrzegamy kancelarię jako rzetelnego, sprawdzonego partnera.

4.8/5 - (48 votes)
Call Now Button