Potrzebujesz windykacji?
Miło Cię poznać.

Zróbmy pierwszy wspólny krok razem – porozmawiajmy o długu! Obsługujemy każdy etap postępowania windykacyjnego.

+ 0 MLN
Odzyskanych pieniędzy
+ 0
Rozwiązanych spraw
0
Lat doświadczenia
0 %
Sukces polubowny

Kancelaria Deptor

Dla kogo Działamy?

Stworzyliśmy nasz system dla wszystkich, którzy wystawiają faktury za swoje dobra i napotykają na problemy z ich opłacaniem. Niezależnie od tego ile wynoszą roczne przychody Twojej firmy, możesz skorzystać z naszych usług – należy Ci się zapłata za towary i usługi. My to doskonale rozumiemy. Wiemy też jak sprawić, aby pieniądze trafiły z powrotem w Twoje ręce. Wystarczy, że dodasz fakturę wraz z opisem sprawy – to naprawdę bajecznie proste. 

O krok przed konkurencją

Korzyści, które Osiągasz z nami

Przede wszystkim szanujemy Twój czas i pieniądze. W wygodny sposób przekaż nam sprawę internetowo –  trafi ona do naszych specjalistów w kilka minut. Przeanalizujemy sprawę za darmo.

Uzyskasz dedykowaną opiekę specjalistów

Indywidualna obsługa spraw

Dlaczego nasze podejście jest wyjątkowe?

Metody naszej pracy zdecydowanie odróżniają nas od konkurencyjnych firm zajmujących się windykacją na zlecenie. Podchodzimy do naszych zleceń indywidualnie – każde rozpatrywane jest przez specjalistę osobno, z uwzględnieniem okoliczności i osobistych potrzeb wierzyciela.

Nie stosujemy nieznośnej manipulacji, niezdrowej presji czy podnoszenia głosu. Nie nękamy dłużników uporczywymi telefonami zmuszającymi do zapłaty. Szukamy porozumienia – jesteśmy skłonni zgodzić się na restrukturyzację czy ugodę bez naliczanych odsetek. Oczywiście, jeśli dłużnik nie jest skory do współpracy, wyciągamy z rękawów radykalne metody – nie boimy się batalii sądowych i bezpośrednich konfrontacji komorniczych wobec najbardziej cynicznych graczy. Pracujemy wielowątkowo, dążąc do egzekucji należności.

Przyjmowanych wierzytelności
89%
Odzyskiwalność sądowo
88%
Odzyskiwalność polubownie
75%

Nie kiwniesz nawet palcem.

Masz nasze wsparcie
na każdym etapie

Dodaj fakturę, opisz sytuację – my zajmiemy się całą resztą! Działamy w oparciu o gruntowną analizę ekspertów i zaawansowane algorytmy. Sprawy prowadzimy do skutku.

01

Windykacja polubowna

Celem procesu polubownego jest odzyskanie należności w maksymalnie krótkim czasie. Większość spraw udaje się zakończyć ugodowo.

02

Windykacja
sądowa

Etap sądowy obejmuje okres od wszczęcia postępowania sądowego do uzyskania tytułu wykonawczego. Sprawę poprowadzi nasz mecenas.

03

Windykacja komornicza

Uzyskany przez nas tytuł wykonawczy powierzamy jednemu z komorników, z którymi ściśle współpracujemy. Bierzemy udział w czynnościach.

Darmowa konsultacja

Przedstaw nam swoją sytuację, a specjalista skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia najkorzystniejszego rozwiązania.

Elastyczne modele współpracy dla przedsiębiorców

Od nieco ponad dekady pomagamy naszym partnerom biznesowym optymalizować zarządzanie procesami windykacyjnymi. Stawiamy na długofalową współpracę opartą na optymalnych rozwiązaniach dopasowanych do potrzeb spółki.

Co mówią o nas przedsiębiorcy?

Referencje klientów

ROZPRAWA SĄDOWA?
wYGRAJ W I INSTANCJI

Dekada doświadczenia w sprawach gospodarczych