Odzyskiwanie należności. Skuteczna windykacja długów.

odzyskaj swoje należności

+48 793-111-313

odzyskiwanie należności

Potrzebne jest Ci skuteczne odzyskiwanie należności? Zaufaj kompetencjom, rzetelności i dyplomacji.

Nasza kancelaria windykacyjna, działając na kanwie dziesięcioletniego doświadczenia w windykacji należności, opracowała niezawodne metody zarządzania wierzytelnościami, które zapewniają wysoką skuteczność prowadzonych postępowań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu etyki działań prowadzonych przez naszych windykatorów i mecenasów.

 • Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, ani zaliczek za rozpoczęcie procesu windykacji – zarabiamy tylko jeśli Ty zarabiasz.
 • Nasze wynagrodzenie to prowizja jedynie od kwot odzyskanych skutecznie od dłużnika!
 • W przypadku skierowania sprawy na drogę sądową pokrywamy koszty zastępstwa procesowego.
 • Działania są prowadzone przez nas w sposób umożliwiający obciążenie dłużnika kosztami windykacji.
 • Prowadzimy negocjacje z pomocą windykatorów terenowych, którzy uzgadniają warunki spłaty twarzą w twarz z dłużnikiem.
 • Rozmowy prowadzimy twardo, jednak zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki, co pozwala zachować korzystne relacje wierzyciela z dłużnikiem.
 • Ponad 70% prowadzonych spraw udaje nam się zakończyć ugodą z dłużnikiem na etapie polubownym.
 • Jeśli sprawa zostanie skierowana do sądu, nasi mecenasi będą aktywnie kontrolować cały proces: przygotują i złożą odpowiednią dokumentację do sądu oraz będą reprezentować Państwa przed jego organami.
 • Mamy doświadczenie w procesach sądowych – prowadzimy procesy windykacyjne tylko w trybach zarówno czasowo jak i pieniężnie korzystnych dla wierzyciela.
 • Nie musisz tracić czasu na wypełnianie wielu formalności – upraszczamy wymagane procedury do niezbędnego minimum. 
 • Stosujemy jasne i zrozumiałe zapisy w umowach – wszystkie prawa i obowiązki, w tym ustalona prowizja i koszty związane z windykacją, będą Ci znane od samego początku.
 • Polegamy na wspólnym zaufaniu oraz przejrzystości działań – będziemy Cię informować o wszystkich krokach, które podejmiemy wobec dłużnika.
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu nieuregulowanych faktur 
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu umowy pożyczki lub leasingu
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu umowy najmu
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu zleceń i umów o dzieło lub pracę
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu spraw komorniczych lub przedawnionych
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu niewykonanej umowy, zaliczek oraz kar umownych 
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu spraw alimentacyjnych i rozwodowych
odzyskaj swoje należności na drodze windykacji polubownej

Polubowne odzyskiwanie należności

Windykacja polubowna ma na celu skuteczne odzyskanie należności niskim kosztem, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych stosunków z Twoimi dłużnikami. Obejmuje szereg działań prowadzonych z użyciem indywidualnie dobranych narzędzi. Stawiamy za priorytet dotarcie do dłużnika i ustalenie dogodnego dla obu stron harmonogramu spłaty. Ponad 70% prowadzonych spraw udaje nam się zakończyć ugodą.

odzyskaj swoje należności na drodze windykacji terenowej

Terenowe odzyskiwanie należności

Windykacja terenowa to dla nas nierozłączny element na etapie negocjacji. Zatrudniamy profesjonalnych windykatorów terenowych, profesjonalnie przeszkolonych w zakresie umiejętności mediacyjnych. Rola negocjatorów polega na nawiązaniu osobistego kontaktu z osobą windykowaną face-to-face, poinformowaniu o sankcjach w przypadku odmowy uregulowania zadłużenia, a następnie uzyskania pisemnego zapewnienia o spłacie, wraz z dogodnym harmonogramem rozliczeń.

odzyskaj swoje należności na drodze windykacji sądowej

Sądowe odzyskiwanie należności

Windykacja sądowa to domena naszych wprawnych mecenasów wykwalifikowanych w prawie gospodarczym. Każdy pozew sądowy przygotowujemy indywidualnie. Korzystamy ze wszystkich danych zgromadzonych wcześniej, a większość spraw prowadzonych przez nas okazuje się bezsporna. Wygrywamy już w pierwszej instancji. Oferujemy finansowanie kosztów zastępstwa procesowego, dzięki czemu nie musisz się martwić o koszty windykacji w sądzie.

odzyskaj swoje należności na drodze windykacji ponakazowej

Ponakazowe odzyskiwanie należności

Nasza kancelaria specjalizuje się w windykowaniu długów wyjątkowo trudnych. Przyjmujemy długi również pozostające w stagnacji po nieskutecznej interwencji komorniczej. Oddajemy sprawy wyłącznie w ręce sprawdzonych komorników sądowych. Sprawujemy aktywny nadzór nad postępem egzekucji. Uczestniczymy w ustalaniu majątku dłużnika, korzystając z pomocy wywiadu gospodarczego, w celu zapewnienia, iż egzekucja komornicza będzie skuteczna.

Pora na odzyskiwanie należności! Skuteczna windykacja długów od dziś.

Według statystyk, kluczowym aspektem jest, aby windykacja została wdrożona do działania jak najszybciej – podejmując współpracę od dziś, znacznie zwiększasz swoje szanse na skuteczne odzyskanie należności od dłużnika, zarówno polubownie, jak i sądowo.

odzyskiwanie należności na koszt dłużnika

Windykacja długów na koszt dłużnika

Z uwagi na nowe regulacje prawne, wierzyciel ma prawo obciążyć swojego dłużnika kosztami windykacji należności. Dzięki tym przepisom nie musisz dłużej obawiać się, że koszty pracy kancelarii windykacyjnej Cię przerosną – za wszystko zapłaci dłużnik. Dzięki negocjacjom prowadzonym przez naszych windykatorów, większość spraw o zwrot kosztów zostaje zakończonych polubownie. Jeśli tak się nie stanie, nasi mecenasi złożą wniosek do sądu, którzy zasądzi zwrot.

Jak przebiega zlecenie skutecznego odzyskiwania należności dla firm

Windykator zajmie się długiem w dobę

Wystarczy przesłać drogą mailową lub poprzez formularz kontaktowy zapytanie, wraz z opisem należności, która ma podlegać windykacji. W przeciągu 24-godzin nasz windykator skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów. Na tym etapie podejmują Państwo decyzję o rozpoczęciu windykacji. Jeśli są zainteresowani Państwo stałą współpracą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w celu umówienia się na spotkanie. Konsultacje są całkowicie darmowe.