Odzyskiwanie należności. Skuteczna windykacja długów.

odzyskaj swoje należności

+48 793-111-313

odzyskiwanie należności

Potrzebne jest Ci skuteczne odzyskiwanie należności? Zaufaj kompetencjom, rzetelności i dyplomacji.

Bazując na kanwie dziesięcioletniego doświadczenia w odzyskiwaniu należności, opracowaliśmy niezawodne metody zarządzania wierzytelnościami, które zapewniają wysoką skuteczność prowadzonych postępowań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu etyki działań prowadzonych przez naszych windykatorów i mecenasów.

 • Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, ani zaliczek za rozpoczęcie procesu windykacji – zarabiamy tylko jeśli Ty zarabiasz.
 • Nasze wynagrodzenie to prowizja jedynie od kwot odzyskanych skutecznie od dłużnika!
 • W przypadku skierowania sprawy na drogę sądową pokrywamy koszty zastępstwa procesowego.
 • Działania są prowadzone przez nas w sposób umożliwiający obciążenie dłużnika kosztami windykacji.
 • Prowadzimy negocjacje z pomocą windykatorów terenowych, którzy uzgadniają warunki spłaty twarzą w twarz z dłużnikiem.
 • Rozmowy prowadzimy twardo, jednak zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki, co pozwala zachować korzystne relacje wierzyciela z dłużnikiem.
 • Ponad 70% prowadzonych spraw udaje nam się zakończyć ugodą z dłużnikiem na etapie polubownym.
 • Jeśli sprawa zostanie skierowana do sądu, nasi mecenasi będą aktywnie kontrolować cały proces: przygotują i złożą odpowiednią dokumentację do sądu oraz będą reprezentować Państwa przed jego organami.
 • Mamy doświadczenie w procesach sądowych – prowadzimy procesy windykacyjne tylko w trybach zarówno czasowo jak i pieniężnie korzystnych dla wierzyciela.
 • Nie musisz tracić czasu na wypełnianie wielu formalności – upraszczamy wymagane procedury do niezbędnego minimum. 
 • Stosujemy jasne i zrozumiałe zapisy w umowach – wszystkie prawa i obowiązki, w tym ustalona prowizja i koszty związane z windykacją, będą Ci znane od samego początku.
 • Polegamy na wspólnym zaufaniu oraz przejrzystości działań – będziemy Cię informować o wszystkich krokach, które podejmiemy wobec dłużnika.
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu nieuregulowanych faktur 
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu umowy pożyczki lub leasingu
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu umowy najmu
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu zleceń i umów o dzieło lub pracę
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu spraw komorniczych lub przedawnionych
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu niewykonanej umowy, zaliczek oraz kar umownych 
 • Odzyskiwanie należności: długów z tytułu spraw alimentacyjnych i rozwodowych
skuteczna windykacja należności polubowna terenowa
odzyskaj swoje należności na drodze windykacji polubownej
Windykuj należności na koszt dłużnika

Do Ciebie należy wybór, które etapy za Ciebie przebędziemy.

Etapy odzyskiwania należności

Windykacja polubowna

Wiemy, jak ważne jest utrzymanie korzystnych relacji biznesowych, dlatego negocjujemy z Twoim dłużnikiem, bez niszczenia tych relacji.

Windykacja sądowa

Jeśli dłużnik nie jest skłonny do spłaty zadłużenia na korzystnych warunkach, uzyskamy wyrok sądowy z klauzulą wykonalności.

Windykacja egzekucyjna

Prawomocny wyrok uzyskany przez naszych prawników jest podstawą, by skierować sprawę do komornika. Nadzorujemy egzekucję.

Windykacja na koszt dłużnika

Z uwagi na nowe regulacje prawne, wierzyciel ma prawo obciążyć swojego dłużnika kosztami windykacji należności. Dzięki tym przepisom nie musisz obawiać się, że koszty pracy kancelarii windykacyjnej Cię przerosną – za  odzyskiwanie zapłaci dłużnik. Większość spraw o zwrot kosztów zostaje zakończonych polubownie przez windykatorów terenowych.

Ustawa z dnia 8 marca 2013 roku o terminach zapłaty w transakcjach handlowych gwarantuje takie prawo.

Kancelaria Deptor

Oszczędzisz czas, bo wszystkim zajmą się za Ciebie specjaliści z naszej kancelarii. Skutecznie prowadzimy windykację na każdym etapie – który z nich nam powierzysz?

odzyskaj swoje należności na drodze windykacji polubownej

Polubowne odzyskiwanie należności

Windykacja polubowna ma na celu skuteczne odzyskanie należności niskim kosztem, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych stosunków z Twoimi dłużnikami. Obejmuje szereg działań prowadzonych z użyciem indywidualnie dobranych narzędzi. Stawiamy za priorytet dotarcie do dłużnika i ustalenie dogodnego dla obu stron harmonogramu spłaty. Ponad 70% prowadzonych spraw udaje nam się zakończyć ugodą.

odzyskaj swoje należności na drodze windykacji terenowej

Terenowe odzyskiwanie należności

Windykacja terenowa to dla nas nierozłączny element na etapie negocjacji. Zatrudniamy profesjonalnych windykatorów terenowych, profesjonalnie przeszkolonych w zakresie umiejętności mediacyjnych. Rola negocjatorów polega na nawiązaniu osobistego kontaktu z osobą windykowaną face-to-face, poinformowaniu o sankcjach w przypadku odmowy uregulowania zadłużenia, a następnie uzyskania pisemnego zapewnienia o spłacie, wraz z dogodnym harmonogramem rozliczeń.

odzyskaj swoje należności na drodze windykacji sądowej

Sądowe odzyskiwanie należności

Windykacja sądowa to domena naszych wprawnych mecenasów wykwalifikowanych w prawie gospodarczym. Każdy pozew sądowy przygotowujemy indywidualnie. Korzystamy ze wszystkich danych zgromadzonych wcześniej, a większość spraw prowadzonych przez nas okazuje się bezsporna. Wygrywamy już w pierwszej instancji. Oferujemy finansowanie kosztów zastępstwa procesowego, dzięki czemu nie musisz się martwić o koszty windykacji w sądzie.

odzyskaj swoje należności na drodze windykacji ponakazowej

Ponakazowe odzyskiwanie należności

Nasza kancelaria specjalizuje się w windykowaniu długów wyjątkowo trudnych. Przyjmujemy długi również pozostające w stagnacji po nieskutecznej interwencji komorniczej. Oddajemy sprawy wyłącznie w ręce sprawdzonych komorników sądowych. Sprawujemy aktywny nadzór nad postępem egzekucji. Uczestniczymy w ustalaniu majątku dłużnika, korzystając z pomocy wywiadu gospodarczego, w celu zapewnienia, iż egzekucja komornicza będzie skuteczna.

Rozumiemy potrzeby polskich przedsiębiorców.

Usługi windykacyjne dla firm

Nasza kancelaria to sprawdzony partner w zakresie obsługi wierzytelności masowych. Naszym klientom zapewniamy wsparcie w postaci rozwiązań windykacyjnych dopasowanych indywidualnie do potrzeb i aktualnych realiów branży. Proponujemy tylko optymalne i sprawdzone rozwiązania.  Oferta kierujemy do mikroprzedsiębiorców oraz spółek z sektora małych i średnich przedsiębiorców.

Doświadczeni Eksperci

Działamy w sektorze windykacji dla przedsiębiorstw od dekady.

Wspieramy Rozwój

Odzyskamy pieniądze, które należą się Twojej spółce.

Odzyskaliśmy setki długów, takich jak Twój.

Skutecznie windykuj długi od dziś

Windykację dopasujemy do twoich potrzeb

Naszym niekwestionowanym atutem jest wartość współpracy. Jesteśmy elastyczni i w pełni angażujemy się w podejmowane zlecenia, co pozwala na dostosowanie się do potrzeb naszych klientów. Stawiamy na komunikację i przejrzystość. Wierzymy, że takie podejście jest gwarantem skuteczności.

Działamy według ustalonych wzorców, jednak nie szablonowo – każdą sprawę rozpatrujemy osobno.

Kancelaria Deptor
Uzyskaj indywidualną ofertę w 24 godziny

Wystarczy przesłać drogą mailową lub poprzez formularz kontaktowy zapytanie, wraz z opisem należności, która ma podlegać windykacji. Przeanalizujemy oraz zbadamy sprawę, a w ciągu doby nasz windykator podejmie z Państwem kontakt w celu przedstawienia możliwych rozwiązań.

Proces zlecania jest bardzo prosty, a umowę można podpisać w naszym biurze lub zdalnie.

Kancelaria Deptor