Skuteczna windykacja Katowice

Ponad 500 firm zaufało naszej windykacji na Śląsku

98,6% poleca nasze usługi

Osoby fizyczne. Osoby prawne. Instytucje.

Większość przedsiębiorców z sektora MŚP zgadza się na nieterminowe płatności od kontrahentów. Według statystyk dopiero jedna na pięć faktur jest opłacana w terminie, a spora część z nich nigdy nie zostaje opłacona. Nie zgadzamy się z wliczaniem nierzetelności w ryzyko biznesowe – skuteczna windykacja w firmie pomaga utrzymać finanse w ryzach. To właśnie nasza misja.

windykacja firma - adwokat z kancelarii windykacyjnej
Windykacja Katowice - polubowna i sądowa

Skuteczna kancelaria windykacyjna w Katowicach

Windykacja należności na własną rękę wiąże się z angażowaniem czasu, środków i emocji – i zazwyczaj kończy się fiaskiem. Często dopiero zaangażowanie kancelarii skutecznie dyscyplinuje dłużnika.

Pomyślna windykacja to najczęściej skomplikowany proces, którego celem jest odzyskanie należności w możliwie krótkim czasie, bez psucia relacji z klientem. Nasze doświadczenie pokazuje, że więcej niż 70% dłużników decyduje się na polubowną spłatę zadłużenia w wyniku negocjacji prowadzonych przez naszych mediatorów i prawników. Skontaktuj się z nami w ramach darmowej konsultacji – nasi prawnicy wdrożą w życie plan działania, dzięki któremu odzyskasz należne Ci pieniądze i unikniesz przy tym niepotrzebnych kosztów i emocji.

Co o naszej windykacji mówią firmy?

Constantia ColorCap

Windykacja masowa

Wysoka skuteczność i jakość świadczonych przez kancelarię usług windykacji należności zapewnia naszej firmie komfortowe finalizowanie transakcji handlowych.

Classen Polska

Windykacja masowa

Skuteczność, szybkość działania i doradztwo w sprawach wyjątkowo trudnych to atuty kancelarii, które pozwalają nam na odzyskanie niemalże każdej należności finansowej.

Ruck-Zuck

Windykacja masowa

Polecamy Państwu usługi w dziedzinie windykacji należności. Na podstawie dotychczasowej współpracy postrzegamy kancelarię jako rzetelnego, sprawdzonego partnera.

Oceń naszą stronę