Skuteczna windykacja Gdańsk

Ponad 500 firm zaufało naszej windykacji należności

98,6% poleca nasze usługi

Gdańsk. Osoby fizyczne. Osoby prawne. Instytucje.

Ponad połowa przedsiębiorców z sektora MŚP godzi się z nieterminowymi płatnościami za usługi lub towary. Zgodnie z danymi z 2020, dopiero jedna na pięć faktur jest zapłacona na czas, a spora część z nich pozostaje nieopłacona. Nie godzimy się na wliczanie nierzetelności w ryzyko biznesowe – skuteczna windykacja w firmie pomaga utrzymać finanse w ryzach. To właśnie nasz cel.

windykacja firma - adwokat z kancelarii windykacyjnej
Windykacja Gdańsk - polubowna i sądowa

Skuteczna windykacja należności w Gdańsku

Windykacja należności samemu wiąże się z angażowaniem czasu, środków i emocji – i zazwyczaj kończy się bez skutku. Zazwyczaj dopiero zaangażowanie kancelarii skutecznie dyscyplinuje dłużnika.

Skuteczna windykacja to najczęściej wieloetapowy proces, który ma na celu odzyskanie należności możliwie sprawnie i szybko, bez psucia relacji z kontrahentem. Nasze doświadczenie pokazuje, że ponad 70% dłużników decyduje się oddać zadłużenie polubownie w wyniku rozmów prowadzonych przez naszych windykatorów i prawników. Skontaktuj się z kancelarią za pomocą formularza – nasi adwokaci wprowadzą plan działania, dzięki któremu odzyskasz swoje należności unikając przy tym angażowania nadmiarowych środków i emocji.

Co o naszej windykacji mówią polskie firmy?

Constantia ColorCap

Windykacja masowa

Wysoka skuteczność i jakość świadczonych przez kancelarię usług windykacji należności zapewnia naszej firmie komfortowe finalizowanie transakcji handlowych.

Classen Polska

Windykacja masowa

Skuteczność, szybkość działania i doradztwo w sprawach wyjątkowo trudnych to atuty kancelarii, które pozwalają nam na odzyskanie niemalże każdej należności finansowej.

Ruck-Zuck

Windykacja masowa

Polecamy Państwu usługi w dziedzinie windykacji należności. Na podstawie dotychczasowej współpracy postrzegamy kancelarię jako rzetelnego, sprawdzonego partnera.

4.9/5 - (14 votes)
Call Now Button